Opisz osobę, która cię ostatnio zainteresowała.

Opisz osobę, która cię ostatnio zainteresowała.

            Ogromne wrażenie wywarła na mnie Małgorzata Musierowicz, pisarka i felietonistka. Autorka cyklu powieści   ,, Jeżycjada '' należy do współczesnych pisarzy piszących powieści dla młodzieży, porusza w nich ważne problemy dotyczące dojrzewania oraz w humorystyczny sposób opisuje perypetie bohaterów.

         Małgorzata Musierowiecz jest brunetką o ciemnych, kręconych i krótkich włosach. Najwiekszą ozdobą jej twarzy jest serdeczny uśmiech oraz piękne brązowe oczy. Pisarka charakteryzuje  się drobną figurą   i średnim wzrostem.

      Podziwiam pisarkę i artystkę za jej wszechstronność oraz pracowitość. Małgorzata Musierowicz ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu  i zdobyła zawód grafika. Jednak swoją drogę zawodową związała z pisaniem. Jest autorką niezwykle ciekawych felietonów publikowanych w Tygodniku Powszechnym. Jej wyjątkowy zmysł obserwacji,  humor i lekkie piórko zostało docenione przez czytelników i zaowocowało wydaniem felietonów w formie trzech książek pod tytułem Frywolitki, czyli ostatnio przeczytałam książkę !!

      Pisarka cieszy się niezwykłą popularnością została uhonorowana prestiżowymi nagrodami, a jej książki zostały przełożone na wiele języków. Na wniosek dzieci została Kawalerem Orderu Uśmiechu w roku 1994. W przyszłosci chciałabym swoją karierę zawodową związać z pisaniem, a Małgorzata Musierowicz jest dla mnie wzorem do naśladowania.