Wciel się w rolę Aliny i zredaguj dynamiczny opis przeżyć związanych z tym wydarzeniem, do których doszło podczas zbierania malin.

Wciel się w rolę Aliny i zredaguj dynamiczny opis przeżyć związanych z wydarzeniami, do których doszło podczas zbierania malin.

Ale piękne różowe maliny, jak ładnie błyszczą na nich krople deszczu !! Czerwień malin przypomina mi czerwone usta Kirkora, może już niedługo będę jego żoną !!!Nie mam czasu, aby  zbierać fiołki, chociaż kuszą mnie swoją urodą, bo siostra zbierze więcej malin.

Pójdę w prawo, z całą pewnością tam znajdę wiele czerwonych malin. O widzę, że zbliża się moja kochana siostra Balladyna. Nie mogę uwierzyć, nie ma pełnego dzbana. Z pewnością wygrałam!! Stoję jak zamurowana. Niewątpliwie już niedługo zostanę żoną Kirkora. Niewątpliwie słyszę przerażający śmiech Balladyny. Boję się !! Poczułam ukłucie w sercu, czuję, że wydarzy się coś strasznego.

Zaniemówiłam z wrażenia, ponieważ moja siostra zbladła, trudno rozpoznać na tej strasznej twarzy delikatne rysy Balladyny. Cieszę się, dlatego że zgodziła się spokojnie porozmawiać, dzieje się z nią coś bardzo złego. Krew uderzyła mi do głowy, ponieważ Balladyna zbliża się do mnie z nożem. Boję się wyrazu jej okrutnych oczu. Chyba nie ma dla mnie już ratunku. Pomocy !!!Puszczaj Balladyno !! Konam !! Umieram …