Napisz opowiadanie z narracją pierwszoosobową, w którym zamieścisz opis przeżyć zakochanego człowieka o duszy romantyka.

Napisz opowiadanie z narracją pierwszoosobową, w którym, zamieścisz opis przeżyć zakochanego człowieka  o duszy romantyka.

Byłem młodym poetą, który jeszcze nigdy nie zakochał się. Nagle, pewnego wrześniowego dnia zobaczyłem swoją ukochaną na koncercie muzyki poważnej. Zachwyciła mnie ponieważ na jej twarzy, gdy słuchała muzyki malowało się szczęście. Byłem zaskoczony i zauroczony. Pierwszy raz ktoś zrobił na mnie takei wrażenie !! W tej chwili wiedziałem, że zakochałem się na  całe życie.

Następnego dnia odszukałem dziewczynę, która okazała się uczennicą klasy II licemu. Postanowiłem, że zdobędę jej względy. Postarałem się jak najwięcej dowiedzieć o swojej symaptii. W tym celu poszedłem do kina z jej przyjaciołką na polską komedię. W czasie seansu myślał emtylko o swojej ukochanej. Przypominałem sobie jej delikatne rysy i piękny uśmiech. Nie mogłem skupić się na filmie.

Po seansie dowiedziałem się, że moja  sympatia spotyka się tylko ze sportowcami. Postanowiłem  zostać sportowcem. Nie było to łatwe: zostałem odrzucony  przez selekcjoera drużyny  piłki nożnej, ręcznej, a na zajęciach z koszykówki tak się skompromitowałem, że nawet nie prosił emo przyjęcie do drużyny. Postanowiłem zwiększyć swoje szanse, więc przez kilka miesięcy trenowałem ,codziennie rano biegałem, po południu ćwiczyłem na siłowni.  Stałem się dobrym lekkoatletą. Moje  wyniki były tak dobre, że trener przyjął mnie  do reprezentacji szkoły. Poczułem się szczęśliwy. Wiedziałem, że los mnie połączy na zawsze z moją ukochaną. Będę jej czytał wiersze, chodził na spacery przy blasku księżyca, śpiewał jej piosenki. Gdy myślałem o mojej sympatii wydawały mi się doskonała.

Następnego dnia pojawiłem sie w szkole z myślą, że zaproszę ukochaną do kina. Byłem załamany, ponieważ dowiedziałem się, że przeprowadziła sie do innego miasta. Nikt nie wiedział, gdzie zamieszkała. Wiedziałem, że będe jej szukał. Nigdy o niej nie zapomnę!!